Levný plyn
od společnosti QUANTUM

Jak probíhá změna
dodavatele plynu

 1. Vyplňte jednoduchou žádost o nezávaznou nabídku.
 2. Budeme Vás kontaktovat
  s nabídkou na úsporu Vašich nákladů na plyn.
 3. Pokud s nabídkou budete souhlasit,
  pomůžeme Vám se sepsáním smlouvy.
 4. Na Vaší adresu Vám zašleme smlouvu a plnou moc k zastupování při změně dodavatele plynu.
  Tyto formuláře podepište, vložte do vratné obálky a odešlete zpět na adresu:
  QUANTUM, a.s., Brněnská 122/212, 682 01 Vyškov

A to je vše. Nic dalšího již nemusíte řešit.
Všechno ostatní můžete nechat na nás :)

Další možnosti

Volejte zdarma:

800 146 975

Navštivte nás:

QUANTUM a.s.
Brněnská 212
682 01 Vyškov

Otevírací doba

Co se bude dít po obdržení Vaší smlouvy?

Pokud podepsanou smlouvu obdržíme do 20. kalendářního dne v měsíci, ještě v daném měsíci je zahájena komunikace s původním dodavatelem. V ostatních případech jsou kroky ke změně dodavatele zahájeny až v následujícím měsíci.

QUANTUM, a.s. za Vás podá výpověď u současného dodavatele. Od 1. kalendářního dne následujícího měsíce začíná běžet výpovědní lhůta, která je zákonem stanovena na 3 měsíce. Pokud jste se současným dodavatelem podepsali smlouvu na dobu určitou, nebo s jinými podmínkami ukončení, respektujeme výpovědní lhůtu dle této smlouvy.

Po uplynutí výpovědní lhůty se od 1. kalendářního dne následujícího měsíce stává Vaším dodavatelem zemního plynu společnost QUANTUM, a.s. Do 5 pracovních dnů obdržíte uvítací dopis spolu s rozpisem záloh na následující období. Celá změna dodavatele je pro Vás pouze administrativní, nemusíte se obávat jakýchkoliv změn připojení do sítě či výměny plynoměru.

Naší snahou je, aby celý proces proběhl bez komplikací a co nejrychleji. V optimálním případě bude přechod trvat zhruba 3 – 4 měsíce. Tato doba je pouze orientační a může se prodloužit z důvodu nutnosti opravy nebo doplnění informací ve smlouvě. Rozhodující je také smluvní výpovědní lhůta s původním dodavatelem plynu.

Nahoru

Jste pouze krůček od levnějšího plynu...

Mám zájem o nezávaznou nabídku

Kontaktujte nás

Pokud se rozhodnete pro levný plyn od společnosti QUANTUM, a.s., nebudete mít s přechodem od stávajícího dodavatele žádné starosti, vše vyřídíme za Vás. Nejčastější dotazy